Mieszkania deweloperskie w Rybniku, Żorach i Pawłowicach

W ofercie mamy obecnie nowoczesne i funkcjonalne nieruchomości z dwóch inwestycji. Nasi projektanci, tworząc koncepcję tych budynków, kładli szczególny nacisk na komfort, funkcjonalność i wygodę mieszkańców. Duże znaczenie miała też sama lokalizacja, która jest ogromnym plusem dostępnych w naszej ofercie inwestycji, którymi są:

  • Osiedle Słonecznikowa Apartamenty w Żorach – inwestycja obejmuje 8 mieszkań o łącznej powierzchni od 40 do 100 m² oraz 4 garaże,
  • Osiedle domów jednorodzinnych w Górkach Wielkich – inwestycja składa się z 5 domów, o powierzchni użytkowej 145 m² i 195 m².

Nasi projektanci, tworząc koncepcję tych budynków, kładli szczególny nacisk na komfort, funkcjonalność i wygodę mieszkańców. Duże znaczenie miała też sama lokalizacja, która jest ogromnym plusem dostępnych w naszej ofercie inwestycji.

Dlaczego warto wybrać mieszkania oraz domy deweloperskie w Żorach lub górach?

Oferowane przez nas mieszkania deweloperskie w Żorach, zarówno te dostępne, jak i dopiero planowane, obejmują kawalerki oraz 2-4 pokojowe apartamenty z kuchnią otwartą na salon. Mieszkania zlokalizowane na parterze mają prywatny ogródek, który daje idealną przestrzeń do relaksu czy bezpiecznej zabawy dla dzieci. Z kolei mieszkania usytuowane na wyższych piętrach wyposażone są w przestronny balkon.

Podczas realizacji inwestycji stawiamy na sprawdzonych fachowców i wysokiej klasy materiały, co sprawia, że nasze mieszkania odznaczają się bardzo dobrą jakością. Staramy się dopasować do aktualnie obowiązujących trendów, wymagań otoczenia oraz realnych potrzeb przyszłych mieszkańców. Nasze inwestycje to coś więcej niż tylko nowe domy w Górkach Wielkich. Jest to przede wszystkim nowy start w życiu, dobra inwestycja na przyszłość oraz wygoda i komfort. Chcemy, aby ludziom żyło się lepiej, dlatego cały czas się rozwijamy i planujemy budowę nowych nieruchomości deweloperskich.

Jeżeli poszukujesz atrakcyjnego cenowo mieszkania z dobrą lokalizacją oraz zależy Ci na współpracy z pewnym i doświadczonym deweloperem, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dane Kontaktowe

Grabara Development Sp. z o.o.

  • ul. Wiosny Ludów 90B
  • 44-321 Marklowice

 

With the available network, Area Casa can carry out construction, electrical, plumbing, door, window, cladding and plastering work. Consultation, estimates, planning, building permits and regular or casual replica watches maintenance for apartments are also part of the services provided.
Siedziba firmy
Call Now ButtonZadzwoń: +48729922130