Mieszkania deweloperskie w Żorach, Rybniku i Pawłowicach

W ofercie mamy obecnie nowoczesne i funkcjonalne mieszkania deweloperskie z dwóch inwestycji. Nasi projektanci, tworząc koncepcję tych budynków, kładli szczególny nacisk na komfort, funkcjonalność i wygodę mieszkańców. Duże znaczenie miała też sama lokalizacja, która jest ogromnym plusem dostępnych w naszej ofercie inwestycji, którymi są:

  • Osiedle Słonecznikowa Apartamenty w Żorach – inwestycja obejmuje 8 mieszkań o łącznej powierzchni od 40 do 100 m² oraz 4 garaże,
  • Osiedle Nowe Wrzosy w Rybniku – inwestycja składa się z 20 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej od 20 do 73 m².

Nasi projektanci, tworząc koncepcję tych budynków, kładli szczególny nacisk na komfort, funkcjonalność i wygodę mieszkańców. Duże znaczenie miała też sama lokalizacja, która jest ogromnym plusem dostępnych w naszej ofercie inwestycji.

Dlaczego warto wybrać mieszkania deweloperskie w Żorach lub Rybniku?

Oferowane przez nas mieszkania deweloperskie w Żorach i Rybniku, zarówno te dostępne, jak i dopiero planowane, obejmują kawalerki oraz 2-4 pokojowe apartamenty z kuchnią otwartą na salon. Mieszkania zlokalizowane na parterze mają prywatny ogródek, który daje idealną przestrzeń do relaksu czy bezpiecznej zabawy dla dzieci. Z kolei mieszkania usytuowane na wyższych piętrach wyposażone są w przestronny balkon.

Podczas realizacji inwestycji stawiamy na sprawdzonych fachowców i wysokiej klasy materiały, co sprawia, że nasze mieszkania odznaczają się bardzo dobrą jakością. Staramy się dopasować do aktualnie obowiązujących trendów, wymagań otoczenia oraz realnych potrzeb przyszłych mieszkańców. Nasze inwestycje to coś więcej niż tylko nowe mieszkania w Żorach i Rybniku. Jest to przede wszystkim nowy start w życiu, dobra inwestycja na przyszłość oraz wygoda i komfort. Chcemy, aby ludziom żyło się lepiej, dlatego cały czas się rozwijamy i planujemy budowę nowych mieszkań deweloperskich.

Jeżeli poszukujesz atrakcyjnego cenowo mieszkania z dobrą lokalizacją oraz zależy Ci na współpracy z pewnym i doświadczonym deweloperem, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dane Kontaktowe

Grabara Development Sp. z o.o.

  • ul. Obwiednia Południowa 64
  • 44-200 Rybnik
Siedziba firmy
Call Now ButtonZadzwoń: 32 440 2300