Sprzedaż nowych mieszkań i domów

Firma Grabara Development powstała w odpowiedzi na wciąż rozwijające się zapotrzebowanie w branży budowlanej, w której działamy od 2008 roku. Cały czas się rozwijamy i chcemy tworzyć nowe mieszkania w Rybniku, Żorach, Pawłowicach i innych atrakcyjnych lokalizacjach. Obecnie budujemy osiedle domów jednorodzinnych w Górkach Wielkich, w pięknej zielonej okolicy, z widokiem na góry. Na przestrzeni lat nabyliśmy duże doświadczenie, budując domy jednorodzinne i budynki wielomieszkaniowe, zdobywając przy tym zaufanie i uznanie naszych Klientów.

Dotychczasowy sukces firmy jako dewelopera oparty jest na oryginalnym projekcie, atrakcyjnej lokalizacji i starannym wykonaniu. Do realizacji naszych inwestycji wykorzystujemy materiały budowlane bardzo dobrej jakości. Dzięki wysokim wymaganiom, jakie stawiamy sobie i swoim kontrahentom, wierzymy, że nasze działania na deweloperskim rynku nieruchomości spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dobrze wiemy, że liczy się każdy metr kwadratowy, a funkcjonalna przestrzeń podnosi komfort życia, dlatego z nami dostosujesz powierzchnię do swoich wymagań, a dzięki pomocy naszego architekta dowolnie zaaranżujesz wnętrze i jego układ. Oferujemy profesjonalne doradztwo przy wyborze nieruchomości oraz pomagamy z formalnościami związanymi z realizacją transakcji.

Co wyróżnia nowe mieszkania budowane przez nas?

Wraz z dynamicznym rozwojem branży budowlanej wprowadzamy w życie nowe technologie. Zapewniamy różnorodność oferty mieszkaniowej i wprowadzamy wysoki standard na rynku. Nabywamy nieruchomości gruntowe w najlepszych lokalizacjach regionu, celem realizowania niepowtarzalnych projektów deweloperskich. Budujemy nowe mieszkania dla przyszłych właścicieli, dlatego w naszych realizacjach współpracujemy z najlepszymi partnerami i stosujemy innowacyjne oraz funkcjonalne rozwiązania. Wiemy, jak ważną decyzją jest zakup nowego mieszkania, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Klienci byli spokojni o zainwestowane przez siebie pieniądze. Zadowolenie Klienta z wymarzonego mieszkania to największa satysfakcja z naszej pracy.

Nasze nowe mieszkania szybko znajdują właścicieli z uwagi na nowoczesne budownictwo, atrakcyjne lokalizacje oraz korzystne ceny. Jeżeli poszukujesz atrakcyjnego pod każdym względem nowego mieszkania w Pawłowicach, Żorach czy Rybniku, rozpocznij współpracę z nami – pewnym i doświadczonym deweloperem! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Dotychczasowy sukces oparty jest na oryginalnym projekcie, ciekawej lokalizacji oraz rzetelnym wykonaniu.

GRABARA DEVELOPMENT – Budujemy z pasją

Bursztynowy Zakątek I, II
bursztynowy zakatek i ii
Bursztynowy Zakątek III
bursztynowy zakatek iii
Szeregi Lektorska
szeregi lektorska
Apartamenty Okrzeszyniec
apartamenty okrzeszyniec
Dane Kontaktowe

Grabara Development Sp. z o.o.

  • ul. Wiosny Ludów 90B
  • 44-321 Marklowice

Siedziba firmy
Call Now ButtonZadzwoń: +48729922130