Sprzedaż nowych mieszkań i domów

Firma Grabara Development powstała w odpowiedzi na wciąż rozwijające się zapotrzebowanie w branży budowlanej, w której działamy od 2008 roku. Cały czas się rozwijamy i chcemy tworzyć nowe mieszkania w Rybniku, Żorach, Pawłowicach i innych atrakcyjnych lokalizacjach. Obecnie budujemy osiedle domów jednorodzinnych w Górkach Wielkich, w pięknej zielonej okolicy, z widokiem na góry. Na przestrzeni lat nabyliśmy duże doświadczenie, budując domy jednorodzinne i budynki wielomieszkaniowe, zdobywając przy tym zaufanie i uznanie naszych Klientów.

Dotychczasowy sukces firmy jako dewelopera oparty jest na oryginalnym projekcie, atrakcyjnej lokalizacji i starannym wykonaniu. Do realizacji naszych inwestycji wykorzystujemy materiały budowlane bardzo dobrej jakości. Dzięki wysokim wymaganiom, jakie stawiamy sobie i swoim kontrahentom, wierzymy, że nasze działania na deweloperskim rynku nieruchomości spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dobrze wiemy, że liczy się każdy metr kwadratowy, a funkcjonalna przestrzeń podnosi komfort życia, dlatego z nami dostosujesz powierzchnię do swoich wymagań, a dzięki pomocy naszego architekta dowolnie zaaranżujesz wnętrze i jego układ. Oferujemy profesjonalne doradztwo przy wyborze nieruchomości oraz pomagamy z formalnościami związanymi z realizacją transakcji.

Co wyróżnia nowe mieszkania budowane przez nas?

Wraz z dynamicznym rozwojem branży budowlanej wprowadzamy w życie nowe technologie. Zapewniamy różnorodność oferty mieszkaniowej i wprowadzamy wysoki standard na rynku. Nabywamy nieruchomości gruntowe w najlepszych lokalizacjach regionu, celem realizowania niepowtarzalnych projektów deweloperskich. Budujemy nowe mieszkania dla przyszłych właścicieli, dlatego w naszych realizacjach współpracujemy z najlepszymi partnerami i stosujemy innowacyjne oraz funkcjonalne rozwiązania. Wiemy, jak ważną decyzją jest zakup nowego mieszkania, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Klienci byli spokojni o zainwestowane przez siebie pieniądze. Zadowolenie Klienta z wymarzonego mieszkania to największa satysfakcja z naszej pracy.

Nasze nowe mieszkania szybko znajdują właścicieli z uwagi na nowoczesne budownictwo, atrakcyjne lokalizacje oraz korzystne ceny. Jeżeli poszukujesz atrakcyjnego pod każdym względem nowego mieszkania w Pawłowicach, Żorach czy Rybniku, rozpocznij współpracę z nami – pewnym i doświadczonym deweloperem! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Dotychczasowy sukces oparty jest na oryginalnym projekcie, ciekawej lokalizacji oraz rzetelnym wykonaniu.

GRABARA DEVELOPMENT – Budujemy z pasją

Bursztynowy Zakątek I, II
bursztynowy zakatek i ii
Bursztynowy Zakątek III
bursztynowy zakatek iii
Szeregi Lektorska
szeregi lektorska
Apartamenty Okrzeszyniec
apartamenty okrzeszyniec
Dane Kontaktowe

Grabara Development Sp. z o.o.

  • ul. Wiosny Ludów 90B
  • 44-321 Marklowice

 

With the available network, Area Casa can carry out construction, electrical, plumbing, door, window, cladding and plastering work. Consultation, estimates, planning, building permits and regular or casual replica watches maintenance for apartments are also part of the services provided.
Siedziba firmy
Call Now ButtonZadzwoń: +48729922130