Marzysz o posiadaniu lokum z ogródkiem, a przy tym nie chcesz rezygnować z wygody życia w mieście? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź naszą ofertę mieszkań. W przypadku wyboru lokalu na parterze możesz mieć dostęp do prywatnego ogródka stanowiącego doskonałe miejsce do relaksu i aktywnego odpoczynku.

Twoja przestrzeń na zewnątrz

Chcesz dysponować dodatkowym miejscem na zewnątrz do spędzania wolnego czasu? A może marzysz o tym, aby Twoje dziecko mogło swobodnie bawić się na świeżym powietrzu? Jeśli tak, koniecznie wybierz nowoczesne mieszanie z ogródkiem. To doskonałe rozwiązanie dla osób kochających zieleń i ceniących własną przestrzeń, a także chcących mieć więcej możliwości spędzania wolnego czasu.

Takie inwestycje oferujemy również naszym Klientom, przede wszystkim w ramach obecnie oddawanej do użytku inwestycji o nazwie Słonecznikowa Apartamenty w Żorach. Poza mieszkaniami z dostępem do ogródków, osiedle zlokalizowane jest zaledwie 300 metrów od lasu, co sprawia, że można być jeszcze bliżej natury.

Własny ogródek w centrum miasta

Również w miejskiej dżungli możesz zorganizować własny ogród warzywny lub cieszyć się ze świeżo zerwanych kwiatów wyhodowanych na własnej rabatce. Nie musisz przy tym przeprowadzać się na wieś i rezygnować z wygód związanych z mieszkaniem w mieście. Wystarczy, że znajdziesz dewelopera oferującego właśnie takie nieruchomości i wybierzesz mieszkanie z ogrodem.

Co ważne, metraż tego ostatniego może pozwalać na zaaranżowanie niemałej przestrzeni do spędzania wolnego czasu. Jeśli metraż będzie odpowiednio duży, można spędzać wolny czas również na grach i zabawach z dziećmi. Te ostatnie z pewnością docenią wolność i swobodę, którą zapewni im własny ogródek. Właśnie o tym marzysz? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Jeśli zależy Ci na własnym, zielonym zakątku, ale w dalszym ciągu pragniesz wygody miejskiego życia, koniecznie zdecyduj się na mieszkanie z ogródkiem. Takie lokale są dostępne w ramach naszej oferty, musisz się jednak spieszyć, bo szybko znajdują one kolejnych, szczęśliwych nabywców.